» visual.pl » oferta » strony internetowe » sklepy internetowe

Sklep internetowy

Badania marketingowe wykazują, że coraz więcej Polaków robi zakupy w Internecie. Handel elektroniczny jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi biznesu w sieci. Obroty firm działających w branży e-commerce gwałtownie zwiększają się. Z wykorzystaniem oferowanego przez naszą firmę sklepu już dziś mogą stać się Państwo wirtualnym sprzedawcą i zacząć zarabiać w Internecie!

Sklepy internetowe - idealne rozwiązanie dla ambitnego przedsiębiorcy

Wirtualny sklep internetowy posiada szereg zalet nad jego materialnym odpowiednikiem. Przede wszystkim warto wspomnieć o kosztach utrzymania i obsługi. Koszt uruchomienia sklepu w Internecie jest wielokrotnie niższy niż w przypadku tradycyjnych sklepów. Ryzyko związane z jego otwarciem jest zatem również odpowiednio mniejsze. Ilość personelu niezbędna do zarządzania takim rozwiązaniem jest zdecydowanie mniejsza niż przy tradycyjnych sklepach.

Niewątpliwie olbrzymią zaletą sklepu internetowego jest jego otwartość przez całą dobę, w niedziele oraz święta. Dużym atutem jest również możliwość zaprezentowania bardzo szczegółowej oferty, często nie mieszczącej się na półkach sklepowych. W przypadku sklepu internetowego odpada potrzeba płacenia dużych kwot za dzierżawę stoiska, a przy tym mogą Państwo dotrzeć ze swoją ofertą do większej ilości Klientów w porównaniu do tradycyjnych sklepów.

Co oferujemy?

Zajmujemy się budowaniem profesjonalnych i łatwych w obsłudze sklepów internetowych. Uzupełnianie asortymentu oraz opisów produktów odbywa się za pomocą wygodnego i intuicyjnego panelu sterowania, dostępnego z poziomu każdej przeglądarki internetowej. Na życzenie dane o produktach zaimportujemy z systemu informatycznego wdrożonego w Państwa firmie. Przeprowadzimy szkolenie personelu z zakresu obsługi panelu administracyjnego. Ubierzemy sklep w ładne szaty, a w razie potrzeby dodamy nietypową funkcjonalność. Nasze sklepy są zgodne ze standardami sieciowymi XHTML i CSS.

Rozbudowana funkcjonalność

Produkty mogą zostać podzielone na kategorie, posiadać zdjęcia i linki do opisów na innych stronach bądź stronie macierzystej. Każdy produkt może zostać pokazany w oferowanych przez Państwa kolorach, wzorach, wyglądzie itp. właściwościach. W celu zapewnienia jak największej ilości odwiedzin Państwa sklepu należy zadbać o jego wypozycjonowanie w najważniejszych wyszukiwarkach internetowych. Usługa pozycjonowanie stron pomoże Państwu zaistnieć na internetowym rynku i zająć czołowe miejsca w internetowym odzwierciedleniu Państwa branży. W Internecie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Wyjątkiem są rozwiązania przełomowe.