» visual.pl » oferta » sprzedaż sprzętu komputerowego

Markowe komputery

Komputery marki visual.pl to maszyny zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. To właśnie Klient ma decydujący głos przy podejmowaniu decyzji o zastosowaniu wybranych podzespołów w komputerze. Na życzenie pośredniczymy w sprzedaży komputerów innych producentów. Sprzedajemy również komputery posiadające certyfikat zgodności z normami Unii Europejskiej CE.

Tradycja i dbałość o szczegóły

Od ponad dziesięciu lat doradzamy i budujemy komputery oparte o komponenty najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły oraz dobór najlepszych jakościowo części gwarantuje długie i bezawaryjne działanie naszych komputerów.

Dostarczamy, naprawiamy i rekonfigurujemy komputery zarówno do domu, biura jak również do serwerowni. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podołać niemal każdemu wyzwaniu polegającemu na zbudowaniu optymalnego komputera do wyznaczonych zastosowań.

Tworzone przez nas komputery fabrycznie konfigurujemy według ściśle unormowanych procedur. Dbamy o to, aby wszystkie komponenty były ze sobą kompatybilne w najwyższym stopniu. Dbamy o to, aby przepływ powietrza wewnątrz obudowy był optymalny.

Tylko markowe części komputerowe

Budując komputer wybieramy zawsze markowe komponenty. Wierność tej zasadzie ogranicza do minimum awarie sprzedawanego przez nas sprzętu. Oczywiście na siłę wyższą nikt nie ma wpływu, więc awarii nie da się wykluczyć całkowicie.

Pewność działania systemów sprzedanych zarówno przez naszą jak również zewnętrzną firmę możemy zagwarantować poprzez podpisanie umowy o świadczenie usług serwisowych. Umowa ta posiada konstrukcję SLA tj. gwarantuje poziom jakości świadczonych usług, określając w jakim terminie najpóźniej odzyskają Państwo w pełni działający system w przypadku awarii.

Dobre, a przy tym tanie komputery. Jak to robimy?

Jak utrzymujemy niskie ceny na tworzone przez nas komputery przy zachowaniu wysokiej jakości? To proste. Zawsze staramy się poznać wymagania Klienta oraz jego potrzeby. Każdy komputer jest inny i należy dobrać w nim części indywidualnie. Takie podejście pozwala nam znacząco obniżyć koszt komputerów. Dodatkowo stała współpraca z największą hurtownią komputerową w Polsce (Action S.A.) pozwala nam zaoferować atrakcyjne ceny przy dogodnych warunkach gwarancyjnych.